top of page
back0_edited.jpg

Vítá vás

GREAT PATH a.s.

Podnikání správnou cestou

Domů: Welcome
Peter Árva

O nás

Zkušený ředitel logistiky s prokázanou historií práce v odvětví elektronického obchodu se rozhodl vytvořit podpůrné tecnologické prostředí pro elektronické obchodování pro všechny.

Prvním ze série nových startupů bude projekt haangar, který se brzy zrodí a bude představen veřejnosti!

Prozkoumejte naše stránky, abyste se dozvěděli více o tom, co můžeme nabídnout, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

GREAT PATH a.s. je tu pro vás.

Domů: About

Služby

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby, můžete se spolehnout na podporu GREAT PATH a.s., kterou si zasloužíte. Vidíme každého zákazníka jako jedinečného, a proto lze všechny naše služby zcela přizpůsobit tak, aby vyhovovaly konkrétním potřebám a preferencím. Projděte si naši komplexní řadu níže uvedených služeb a dozvíte se více o tom, co pro vás můžeme udělat.

Fulfillment logistiky

Chceme, aby všichni naši klienti při práci s GREAT PATH a.s zažili působivou úroveň profesionality.Všechny naše služby, zejména tato, existují proto, aby vám usnadnily život a byly jste bez zbytečného stresu. Můžete nám věřit, že vám dodáme ty nejlepší produkty a také špičkové logistické služby.

car.jp2
card.jp2

Logistická konzultace

Tato služba, kterou často využívá většina našich klientů, byla při mnoha příležitostech nezbytná pro úspěch. Pokud jde o všechny naše služby, můžete se spolehnout, že se postaráme o všechny vaše potřeby. Jsme hrdí na to, že víme, že naše zkušenosti můžeme aktivně uplatňovat v praxi. Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci.

Domů: Services

Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 - 16:00
So: Zavřeno
Ne: zavřeno

letter2.jp2
Domů: Opening Hours

Get in Touch

GREAT PATH a.s.
IČ: 098 84 424

Aviatická 1092/8, 161 00 Praha 6-Ruzyně, Czech Republic

+420 734 204 939

Domů: Contact
bottom of page